Społeczność
blog.ekologia.pl   Blogerzy   mnich_Ekologii   Podziękowanie za życzliwość i wsparcie


Komunikat - zamknięcie społeczności z dniem 20 sierpnia 2021

1

Podziękowanie za życzliwość i wsparcie

Wspieraliście mnie Państwo w akcji Pomóż zwierzętom, kiedy w lutym i marcu 2011 zbieraliśmy podpisy dla Koalicji dla Zwierząt. To wspaniałe, że mogę liczyć na tak wiele osób. Dziękuję za ten cudowny gest.

Bardzo dziękuję również życzliwym ludziom dobrego serca za pomoc dla mnie w II etapie konkursu na Blog Roku 2011 oraz wzięcie udziału przy okazji w akcji charytatywnej. Teramin nadysłania głosów w II etapie kończy się 19 stycznia. Jeszcze raz bardzo gorąco dziękuję za wszystkie wysłane SMS- w II etapie konkursu, ze społeczności ekologia.pl Jesteście Państwo niezwykli, o wielkim sercu i wspaniałej duszy.

W etapie II odnieśliśmy duży sukces - blog od początku zajmował pierwsze miejsce w kategorii TEEN ( nastolatek) i skończył głosowanie na poziomie 618 głosów. Ten wynik daje również 3 miejsce wśród wszystkim 3602 blogów nominowanych do II etapu konkursu. Macie Państwo również w tym sukcesie swój udział!
Bez wielu z Was nie byłoby takiego sukcesu!
Dziękuję z całego serca.

FINAŁ konkursu na Bloga Blogerów
19 stycznia - 7 luty 2012 - ostnie głosowanie SMS - proszę o głos :)

Zapraszam jeszcze raz do kolejnego głosowania i wsparcia mnie w FINAŁOWYM - III etapie FINAŁOWYM - tym razem na Bloga Blogerów 2011.
W III etapie wysyłamy takiego samego SMS-a o treści J00153 (po "J" są dwa zera) na nr 7122 - cena 1,23 zł brutto. Dochód idzie na cele charytatywne. Dostałem od Państwa wiele miłych słów pocztą i Państwa wsparcie. To cenne doświadczenie dla mnie i niezwyłka niespodzianka. Dziękuję :).

Stawiałem pierwsze kroki pisząc wpisy tu na ekologia.pl Tu uczyłem się pisać swoje wypracowania i artykuły, zbierając materiały i redagując teksty źródłowe z wikipedii lub innych serwisów - tworząc swoje opracowania.
Po roku namówiono mnie na swój własny blog.
Ostatnio zgłosiłem swojego bloga w konkursie na Blog Roku 2011 w kategorii TEEN czyli „nastolatek”. Ten etap zakończył trwał od 12 - 19 stycznia 2012. Co ważniejsze cenne jest to, że organizatorzy akcji przeznaczyli dochód z wysyłanych SMS-ów na turnusy rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych. Moim zdaniem to wspaniały gest.

Z mojej strony pragnę szczególnie gorąco podziękować wszystkim tym, którzy wsparli mnie w konkursie i dzięki temu mogli też pomóc wielu osóbom.

Wspieraliście mnie Państwo w akcji "Pomóż zwierzętom", kiedy w lutym i marcu 2011 zbieraliśmy podpisy dla Koalicji dla Zwierząt. To wspaniałe, że mogę liczyć na tak wiele osób. Dziękuję za ten cudowny gest.

Szczegóły na ten temat tutaj: www.michalzarzycki.pl

Pozdrawiam
Michał Zarzycki

Ten wpis czytano 6226 razy.
Wielkie podziękowania należą się także Tobie Michał.
Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego ,że poświęcając choćby nie wiele czasu na nagłośnienie takiego czy innego tematu (przekazanie informacji np znajomym na danym portalu) może przynieść konkretne skutki np przyczynić się do zmiany prawa.
Zachęcasz inne osoby do działania a to wspaniała postawa.

Jacek Kul - Środa, 08 Luty 2012 00:27